Dlaczego my?

 • Kadra. W Przedszkolu i Żłobku Moje Cudowne Lata zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych, kreatywnych i cierpliwych nauczycieli, instrukto- rów i specjalistów. 
 • Edukacja. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania - absolwenci naszego przedszkola z bardzo dobrymi wynikami zdają egzaminy do najlepszych warszawskich szkół podstawo- wych.
 • Języki obce. Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się w ramach czesnego dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego.
 • Specjaliści. Nasze dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologa i terapeuty integracji sensorycznej.
 • Wartości. Podstawowymi wartościami, którymi kierujemy się w pracy dydaktyczno-wychowawczej są: tolerancja, szacunek, odpowiedzialność za innych, zaufanie.
 • Umiejętności. Dzieci wychowujemy na samodzielnych, ale umiejących współpra- cować, otwartych, ciekawych świata, śmiałych i świadomych swoich wartości.
  Czytaj dalej

Nasze atuty!

 • Położenie. Przedszkole i Żłobek Moje Cudowne Lata znajdują się na osiedlu Kabaty na Ursynowie w sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w otoczonym zielenią miejscu na granicy dzielnic Wilanów i Ursynów. 
 • Budynek. Mieścimy się w wolnostojącym budynku o powierzchni ponad 600 m2 zbudowanym specjalnie z przeznaczeniem na przedszkole i żłobek. Budynek spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Budynek posiada system centralnej wentylacji oraz agregat prądotwórczy. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.
 • Plac zabawPosiadamy bardzo duży plac zabaw o powierzchni ponad 1700 m2 z wydzieloną częścią dla dzieci żłobkowych. Na przedszkolnym placu zabaw, w części pokrytej bezpiecznym, syntetycznym podłożem znajdują się duże zestawy zabawowo - sprawnościowe. W części placu pokrytej nawierzchnią trawiastą usytuowane są boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, bieżnia, liczne zabawki sprawnościowe, dwie zadaszone piaskownice oraz duża altana wykorzystywana do zajęć i zabawy w dni słoneczne i deszczowe. Dodatkową atrakcją jest padok dla kucyków, na którym odbywają się zajęcia z jazdy konnej.
 • Własna kuchnia. Mamy własną kuchnię wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Posiadamy piec konwekcyjny dający możliwość przyrządzania dietetycznych potraw na parze. Jadłospis układany jest przez dietetyka w oparciu o tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
 • Parking. Dla wygody rodziców przedszkole i żłobek mają dwa własne parkingi. Wjazd na parking usytuowany bezpośrednio przy wejściu do budynku możliwy jest w godzinach przyprowadzania i odbioru dzieci, parking zewnętrzny pozostaje do dyspozycji rodziców przez cały dzień.
Czytaj dalej

Zapraszamy na Zajęcia Artystyczne z Agatą Steczkowską

Aktualności

Zaproszenie na Koncert Pieśni Ludowych

Dodano dnia: 2018-02-21

W imieniu Pani Agaty Steczkowskiej z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na Koncert Pieśni Ludowych w Polskim Radiu promujący płytę „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską. Chór Dziecięcy”. Część utworów na płycie wykonują Chórzyści z naszego przedszkola.

Koncert odbędzie się w dn. 25.02.2018 o godzinie 12:00 (niedziela). Organizatorami wydarzenia są Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Fundacja Agaty Steczkowskiej.

Podczas koncertu wystąpią Chórzyści z naszego przedszkola, bilety na koncert można zakupić online:

https://polskieradio.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/186152

Czytaj dalej

Wyślij Pączka dla Afryki - PODZIEL SIĘ TYM, CO LUBISZ

Dodano dnia: 2018-02-09

Ogromnie Państwu dziękujemy za aktywny udział w akcji "Wyślij Pączka dla Afryki", którą w tym roku zorganizowaliśmy po raz pierwszy. Dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców oraz pracowników placówki na naszym Pączkowym Kiermaszu zebraliśmy 1929,86 złotych. Dzięki udzielonemu wsparciu, kilkaset osieroconych dzieci w Republice Środkowoafrykańskiej dostanie ciepły posiłek w szkole i będzie miało szansę uczyć się w godnych warunkach na równych prawach z innymi uczniami.

Czytaj dalej

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano dnia: 2018-01-15

Emocje jeszcze nie opadły, a 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł już końca. Znamy już wynik 26 Finału WOŚP w Naszym Przedszkolu. Zebrana kwota to aż 5 118, 89 zł. Suma rosła jak burza, aż sami nie mogliśmy w to uwierzyć. A wszystko to dzięki Wam – bez Was nie byłoby tego Finału, bez wolontariuszy ani darczyńców.

Czytaj dalej

Zaproszenie na koncert "Agata Steczkowska kolęduje z dziećmi"

Dodano dnia: 2018-01-04

Czytaj dalej

Świąteczne Życzenia

Dodano dnia: 2017-12-22

Drodzy Rodzice

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia : zdrowych, radosnych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła i miłości Świąt, przyjemnego świątecznego wypoczynku oraz szczęścia i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

Czytaj dalej

Podziękowania

Dodano dnia: 2017-12-11

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania i wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim Rodzicom za okazaną bezinteresowną pomoc oraz wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Dziękujemy za ogromną otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności ludzkiej.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II.


Czytaj dalej

archiwum