Dlaczego my?

 • Kadra. W Przedszkolu i Żłobku Moje Cudowne Lata zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych, kreatywnych i cierpliwych nauczycieli, instrukto- rów i specjalistów. 
 • Edukacja. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania - absolwenci naszego przedszkola z bardzo dobrymi wynikami zdają egzaminy do najlepszych warszawskich szkół podstawo- wych.
 • Języki obce. Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się w ramach czesnego dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego.
 • Specjaliści. Nasze dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologa i terapeuty integracji sensorycznej.
 • Wartości. Podstawowymi wartościami, którymi kierujemy się w pracy dydaktyczno-wychowawczej są: tolerancja, szacunek, odpowiedzialność za innych, zaufanie.
 • Umiejętności. Dzieci wychowujemy na samodzielnych, ale umiejących współpra- cować, otwartych, ciekawych świata, śmiałych i świadomych swoich wartości.
  Czytaj dalej

Nasze atuty!

 • Położenie. Przedszkole i Żłobek Moje Cudowne Lata znajdują się na osiedlu Kabaty na Ursynowie w sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w otoczonym zielenią miejscu na granicy dzielnic Wilanów i Ursynów. 
 • Budynek. Mieścimy się w wolnostojącym budynku o powierzchni ponad 600 m2 zbudowanym specjalnie z przeznaczeniem na przedszkole i żłobek. Budynek spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Budynek posiada system centralnej wentylacji oraz agregat prądotwórczy. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.
 • Plac zabawPosiadamy bardzo duży plac zabaw o powierzchni ponad 1700 m2 z wydzieloną częścią dla dzieci żłobkowych. Na przedszkolnym placu zabaw, w części pokrytej bezpiecznym, syntetycznym podłożem znajdują się duże zestawy zabawowo - sprawnościowe. W części placu pokrytej nawierzchnią trawiastą usytuowane są boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, bieżnia, liczne zabawki sprawnościowe, dwie zadaszone piaskownice oraz duża altana wykorzystywana do zajęć i zabawy w dni słoneczne i deszczowe. Dodatkową atrakcją jest padok dla kucyków, na którym odbywają się zajęcia z jazdy konnej.
 • Własna kuchnia. Mamy własną kuchnię wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Posiadamy piec konwekcyjny dający możliwość przyrządzania dietetycznych potraw na parze. Jadłospis układany jest przez dietetyka w oparciu o tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
 • Parking. Dla wygody rodziców przedszkole i żłobek mają dwa własne parkingi. Wjazd na parking usytuowany bezpośrednio przy wejściu do budynku możliwy jest w godzinach przyprowadzania i odbioru dzieci, parking zewnętrzny pozostaje do dyspozycji rodziców przez cały dzień.
Czytaj dalej

Zapraszamy do grupy "zerówkowej" w roku szkolnym 2018/2019

Aktualności

Zaproszenie na Koncert Piosenek Filmowych

Dodano dnia: 2018-05-16

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na Koncert Piosenek Filmowych z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Jacka Kaczmarskiego 59 w Warszawie. Organizatorami koncertu są: Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Fundacja Agaty Steczkowskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, aby posłuchać naszych Przedszkolaków na dużej scenie.

Koncert Piosenek Filmowych nie tylko dla dzieci, z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” odbędzie się w najbliższą niedzielę - 20 maja o godzinie 12:00.

WSTĘP WOLNY

 

Znalezione obrazy dla zapytania film grafika

Czytaj dalej

Dzień Otwarty - 16 czerwca

Dodano dnia: 2018-05-07

Serdecznie Państwa zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty w naszym Przedszkolu i Żłobku w dniu 16 czerwca w godz. 11.00 - 13.00 :).

W programie: wiele atrakcji dla dzieci, spotkanie z kadrą pedagogiczną, prezentacja programu edukacyjnego.

Prosimy w miarę możliwości, o wcześniejsze zgłaszanie swojej obecności telefonicznie pod nr. 600 091 237 lub mailowo, na adres:sekretariat@cudownelata.edu.pl

Czytaj dalej

Wymiana piasku w piaskownicach

Dodano dnia: 2018-05-07

Śpieszymy poinformować, iż jak co roku, kilka dni temu wymieniliśmy piach w naszych piaskownicach. W czystym i bezpiecznym piasku dzieci mogą się już bawić na całego. Jest naturalny, kopalniany, sortowany i oczywiście posiada certyfikat. Nasze przedszkolaki szybko go przetestowały :).