Zajęcia dodatkowe

 • Zajęcia taneczne

  Taniec to nie tylko świetna zabawa i energiczna muzyka. Dzięki tej formie ruchu dzieci rozwijają prawidłową postawę ciała, koordynację, pamięć ruchową i świadomość swojego ciała. Zajęcia taneczne w naszym przedszkolu kształtują pewność siebie, uczą otwartości i współdziałania w grupie .

 • Zajęcia z religii

  Na zajęciach z religii nasza Pani Ania w radosny sposób wprowadza dzieci w życie religijne :).

 • Zajęcia z rytmiki

  Dzięki naszej Pani Agnieszce dzieci twórczo obcują z muzyką. Na zajęciach umuzykalniających nie brakuje tańca, śpiewania,pantomimy oraz gry na instrumentach.

 • Zajęcia umuzykalniające z Agatą Steczkowską

  Z Agatą Steczkowską śpiewają nie tylko nasze cudowne Przedszkolaki, ale całe przedszkole . Nie od dziś wiadomo, że muzyka łączy pokolenia .

 • Zajęcia pokazowe z eksperymentów dziecięcych „Mały odkrywca”

  Eksperymenty dla dzieci, to połączenie świetnej zabawy i nauki. Poprzez różne formy warsztatowe dzieci mają okazję zrozumieć przedstawiane zjawiska i dowiedzieć się „jak to wszystko działa”. Podczas zajęć będziemy robić chmury, wulkany, bańki, filtry, barwić kwiatki, tworzyć wiatraki z balonów. Poszukamy DNA cebuli oraz postaramy się odnaleźć żelazo w płatkach kukurydzianych. Spróbujemy także zobaczyć dźwięk i zapach. Wykonywanie prostych i zarazem bezpiecznych doświadczeń i eksperymentów to niezwykle pouczająca przygoda, która jednocześnie bawi i pobudza u dzieci zainteresowanie naukami ścisłymi. Na zajęciach nie „czarujemy”, tylko odkrywamy zagadki otaczającego nas świata i wspólnie znajdujemy odpowiedzi na stawiane pytania.

 • Zumba – zajęcia pokazowe

  Zumba zamienia taniec w zabawę ruchową. Układane schematy pozwalają ćwiczyć pamięć ruchową oraz dają wiele radości. Energiczna, latynoska muzyka to nieodłączny element Zumby. Są to zajęcia dla dzieci lubiących ruch i zabawę. Zajęcia z Zumby dla dzieci w naszym przedszkolu to uśmiechnięte buzie i ekspresja w najczystszej postaci.

 • Math & Baby urodzony matematyk – zajęcia sensoryczno-matematyczne

  Policzyć, skategoryzować czy uszeregować można wszystko! Ale przede wszystkim chodzi o super zabawę. Zobaczcie jak fajnie jest u nas na zajęciach matematyczno -sensorycznych .

   

 • Zajęcia z języka angielskiego

  Maluszki z naszego Żłobka uwielbiają zajęcia z języka angielskiego i uwielbiają Panią Anię. Bardzo ekspresyjnie śpiewają swoje ulubione piosenki:Underwater song, Little rabbit sleeping, five little monkeys, czy 10 Little Elephants :).

   

 • Eksperymenty z Rodzicami

  Mały Naukowiec” to fantastyczne zajęcia z eksperymentów, które stanowią połączenie świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy, zdobywanej podczas odkrywania zagadek otaczającego nas świata. Dziękujemy Pani Agnieszce Obłąkowskiej – Suchanek za fantastyczny czas.

   

   

 • Ceramika z Rodzicami

  A zajęcia z ceramiki z Rodzicami naszych Przedszkolaków wyglądały tak . Serdecznie dziękujemy niezastąpionemu Panu Piotrowi za ten rok szkolny!

   

   

 • Język hiszpański

  Pożegnaliśmy na czas wakacji Panią Sarę, która uwielbiana jest przez Przedszkolaków. Dziękujemy za fantastyczne zajęcia, uśmiech i cudowną zabawę w języku hiszpańskim. Już tęsknimy za Minią i Yaroslavem.

   

   

 • Ostatnie przed wakacjami zajęcia karate

  Ostatnie zajęcia karate przed wakacjami właśnie się odbyły. Nasze Przedszkolaki przed kolegami i rodzicami mogli pokazać swoje umiejętności. Bardzo dziękujemy ukochanemu przez naszych adeptów, sensei Tomkowi Lewkowiczowi z IPPON Team za przekazaną wiedzę, uśmiech i cudowne podejście do dzieci. . Osu!

   

   

 • Zumba z rodzicami

  Zaprosiliśmy Rodziców dzieci uczęszczających na zumbę prowadzoną przez Panią Olę z Centrum Aktywności i Kreatywności Trzcina na zajęcia otwarte. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i obejrzenia umiejętności tanecznych naszych Przedszkolaków :).

   

   

 • Letnie, rodzinne, muzyczne spotkanie z Muzakiem, dziećmi i ich rodzicami.

  Zaprosiliśmy Rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia dodatkowe prowadzone przez naszych instruktorów, na zajęcia otwarte.
  Była to niepowtarzalna okazja do „podejrzenia” jak Przedszkolaki radzą sobie na tych zajęciach, jakie zdobyły umiejętności i jak współpracują w grupie rówieśniczej. Zajęcia otwarte, to świetna okazja na spędzenie czasu z dzieckiem oraz współtowarzyszenie mu w pracy.

   

   

 • Zajęcia umuzykalniające Muzaki

  Muzaki to zajęcia bardzo kolorowe, kreatywne i radosne. Dzieci uwielbiają Muzaka i Panią Monikę 🙂

   

   

 • Zajęcia z Religii

  Nasze Przedszkolaki podczas zajęć z Religii.

   

   

 • „Muzaki” zajęcia muzyczno-twórcze

  Nasze Przedszkolaki podczas zajęć ”Muzaki” gdzie w towarzystwie Pani Moniki Marianowskiej poznają wiele ciekawych utworów muzycznych, doskonale się przy tym bawiąc.

   

   

 • Dzień z kucykiem

  Bez trudu kucyki wraz ze swoimi opiekunami trafili na przedszkolny padok do naszych mniejszych i większych Przedszkolaków w ramach cyklicznej przejażdżki na kucyku.

  Przedszkolaki zostały wprowadzone w tajniki świata kucyków, poznały fachowe nazewnictwo oraz dowiedziały się jak dbać o konie – co jedzą, jak spędzają czas wolny, jak odpoczywają. W ramach pokazu, oprócz kilku okrążeń dokoła padoku, dzieci mogły spróbować wyczesać kucyka, zrobić sobie z nim zdjęcie oraz poczęstować konika jego ulubionym przysmakiem.

   

   

 • Zajęcia z panelu „Szalony Naukowiec”

  Podczas zajęć nasze Przedszkolaki wykonywały proste, ale ciekawe i przede wszystkim bezpieczne doświadczenia i eksperymenty. Powstawały chmury, wulkany, bańki. Dzieci barwiły kwiatki, tworzyły wiatraki z balonów. Na zajęciach tych nie było „czarowania”, tylko odkrywanie zagadek otaczającego nas świata i wspólne znajdowanie odpowiedzi na stawiane pytania. Eksperymenty dla dzieci, to połączenie świetnej zabawy i nauki. Poprzez różne formy warsztatowe dzieci mają okazję zrozumieć przedstawiane zjawiska i dowiedzieć się „jak to wszystko działa”.

   

   

   

 • Zajęcia z ceramiki

  Nasze dzielne Przedszkolaki – Wesołe Zajączki, Zwinne Wiewiórki oraz Pracowite Pszczółki brały udział w warsztatach ceramicznych, w trakcie których rozbudzały swoją wrażliwość artystyczną, rozwijały zdolności manualne i doznawały radości tworzenia. Każde dziecko ma mnóstwo ciekawych pomysłów, a z gliny może zrobić wszystko, co podpowiada wyobraźnia! Warsztaty ceramiczne to nie tylko okazja do rozwijania swoich zainteresowań artystycznych, to także szansa na ich odnalezienie, a ponadto – okazja do nauki i możliwość stworzenia czegoś niezwykłego.

   

   

   

 • Zajęcia z warsztawtów tanecznych

  Przedszkolaki uczestniczyły w dużej dawce ruchu i zabawy pod okiem instruktora tańca w zajęciach tanecznych „Tańce z czterech stron świata”. Warsztaty były wypełnione dobrą muzyką, dziecięcą radością i odpowiednim ruchem

   

   

   

 • Pianino i śpiew

  Bawiąc się przy dźwiękach muzyki, dzieci rozwijają swój talent muzyczny, kształtują wrażliwość i zdobywają podstawową wiedzę teoretyczną. Wykonują ćwiczenia rytmiczne, poznają piosenki. Starsze dzieci poznają nuty, wartości muzyczne itp. Zajęcia stanowią wstęp do nauki gry na instrumencie oraz doskonale przygotowują do dalszej edukacji muzycznej.

   

   

   

 • Zajęcia z zumby

  Warsztaty z zumby to połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitness. Zumba kształtuje sylwetkę, poprawia kondycję fizyczną, koordynację ruchową i równowagę.

   

   

   

 • Zajęcia z panelu „Mały odkrywca”

  W październiku Przedszkolaki uczestniczyły w pokazowych warsztatach programu „Mały Odkrywca”. Zajęcia te wspomagają rozwój intelektualny dzieci poprzez naukę czytania metodą Glena Domana oraz poprzez doświadczanie świata i eksperymenty naukowe, kształtują także w dzieciach postawę „poradzę sobie”.
  Było dużo ruchu, doświadczeń chemiczno-fizycznych, poznawania zwykłych, ale niezwykłych zjawisk, zabaw literkami i wyrazami…

   

   

   

 • Zajęcia z robotyki

  Na zajęciach z robotyki nasze Przedszkolaki budowały interaktywne zabawki z klocków Lego WeDo, którymi steruje się za pomocą komputera. Zajęcia z robotyki – to przede wszystkim dobra zabawa, która przy okazji wprowadza najmłodszych w świat nauki i pojęć związanych z automatyką, robotyką i informatyką.

   

   

   

 • Zajęcia z gimnastyki artystycznej

  We wrześniu nasze dziewczynki uczestniczyły w zajęciach z gimnastyki artystycznej, wzbogaconych o elementy baletu. Podczas zajęć dzieci korzystały z przyrządów gimnas- tycznych: piłki, wstążki, obręczy, skakanki – ale przede wszystkim świetnie się bawiły

   

   

   

 • Zajęcia z baletu

  Zajęcia z baletu były okazją do doskonałej zabawy, podczas której dzieci poznawały podstawowe pozycje i kroki używane w balecie, kształtowały swoją postawę, równowagę, wrażliwość muzyczną i poczucie rytmu.

   

   

   

 • Zajęcia z religii

  Nasze najstarsze przedszkolaki mogły przekonać się, że poznawanie religii może być także okazją do dobrej zabawy.